S2-S3-Juniors
1 CORDON Paul HENNEBONT CYCLISME 2ème
2 BURLOT Lucas VC QUINTINAIS 2ème
3 POIRIER Clement OC LOCMINE 2ème
4 SEGUI Lucas UC QUIMPERLOISE Junior
5 BENOIST Almenzo EC QUEVENOISE 2ème
6 LE PIOUFFE Nathan VC PAYS DE LOUDEAC Junior
7 THOMAS Enzo AC LANESTER 56 Junior
8 POILVERT Freddy VC PAYS DE LORIENT 2ème
9 LE CHENADEC Antoine HENNEBONT CYCLISME 2ème
10 LECLERCQ Julien EC QUEVENOISE 2ème
11 SCOURZIC Youenn VC LANGUIDIC Junior
12 CAILLET Bastien CC VITREEN 2ème
13 COURTET Guerand UC QUIMPERLOISE 3ème
14 BERTIN Alexandre EC QUEVENOISE 2ème
15 NICOLLEAU Pierre VS SCAEROIS 3ème
16 CADORET Célestin AC LANESTER 56 Junior
17 LE GAL Valentin EC PLUVIGNOISE 3ème
18 JEGO Dominique UC ALREENNE 3ème
19 SEGUI Damien UC QUIMPERLOISE 2ème
20 COZIC Florian UC QUIMPERLOISE Junior
21 JOSSIER Clement OC LOCMINE 2ème
22 PETIT Guillaume US VERN CYCLISME 2ème
23 BAUTHAMY Dylan VC PAYS DE LORIENT 3ème
24 LE ROUX Cedric VS SCAEROIS 3ème
25 LE BLEIZ Yohan HENNEBONT CYCLISME 3ème
26 LE BAIL Hugo AC LANESTER 56 3ème
27 LE CHENADEC Ewen VC LANGUIDIC Junior
28 MORVAN Corentin LE MANS SARTHE VELO 3ème
29 PHILIPPON Johan HENNEBONT CYCLISME 2ème
30 BACHIR Mehdi AC LANESTER 56 Junior
31 FANEN Yoann AC PAYS DE BAUD 3ème
32 CADORET Sebastien DYNAMIC BIKE LOCMINE 2ème
33 NICOLLEAU Fabien HENNEBONT CYCLISME Pass'Cyclisme Open
34 CORBIHAN Christophe HENNEBONT CYCLISME 3ème
35 LE VESSIER Steven VC LANGUIDIC 3ème
36 LE STRAT Mathieu OC LOCMINE 2ème
37 RANNOU Marc CC ERGUE GABERIC 3ème
38 CARRIC Romain TEAM IMMO GOLFE Pass Open
39 CRAVIC Maxime OC LOCMINE 2ème
40 LHUMEAU Sebastien VC PAYS DE LORIENT 2ème
41 LE FUR Dylan EC PLUVIGNOISE 3ème
42 CAILLET Denis VELOCE VANNETAIS CYCL. Pass'Cyclisme Open
Les cadets
1 DURAND Samuel US PONTCHATELAINE
2 GERMAIN Kylian EC QUEVENOISE
3 LE MAT Hugo EC QUEVENOISE
4 LE PORH Romain VELOCE VANNETAIS CYCL.
5 LE TUTOUR Gurvan UC ALREENNE
6 HORNEC Michel VS DRENNECOIS
7 APVRILLE Julian UC ALREENNE
8 PERROT Titouan UC QUIMPERLOISE
9 HERVE Jules CC ERGUE GABERIC
10 LE NADAN Kenan UC QUIMPERLOISE
11 LE FRESNE Antoine VS QUIMPEROIS
12 LE PAVEC Julien VELOCE VANNETAIS CYCL.
13 COET Victor VELOCE VANNETAIS CYCL.
14 LECLERC Corentin UC INGUINIEL
15 LE DEZ Mael VS SCAEROIS
16 BERTIN Lucas EC QUEVENOISE
17 PERSON KERSUZAN Lucas UC ALREENNE
18 GAUGAIN Antonin AC LANESTER 56
19 LE CLEC`H Malo AC LANESTER 56
20 LAURENT Mathieu VS QUIMPEROIS
21 LE BELLER Mathis UC INGUINIEL
22 MC KAY Shane LORIENT BMX
23 DOCHE Celian AC LANESTER 56
24 DELACOUR Wilfried US LA GACILLY CYCL.
25 DE GUERDAVID Franck EC QUEVENOISE
26 LECLERCQ Melanie EC QUEVENOISE
27 NICOLAS Lucas UC QUIMPERLOISE
28 PHILIPPE Esteban EC QUEVENOISE
29 CHRISTIEN Clement EC QUEVENOISE
30 LE GUELDRE Romain US LA GACILLY CYCL.
Mentions légales | Designed by diateam | Powered by diasite