1 L`HERMITTE BENJAMIN TEAM PAYS DE DINAN
2 BORDIER JULIEN OC LOCMINE
3 CHATELAIS DAMIEN US VERN CYCLISME
4 GRIMAULT RONAN US VERN CYCLISME
5 CHESNEL Pascal UC BRICQUEBEC
6 LEPOURREAU BENJAMIN LAVAL CYCLISME 53
7 GORIN MICKAEL UC BRIOCHINE
8 AUDIC MICKAEL CC VITREEN
9 MELLIER ALEXANDRE US VERN CYCLISME
10 GEHAN GREGORY CYCLO CLUB ERNEEN
11 GUIMARD BENOIT VC PAYS DE LORIENT
12 PAILLARD ROMAIN CC VITREEN
13 LANDELLE BASTIEN LAVAL CYCLISME 53
14 TRIGUEL JEAN FRANCOIS LAVAL CYCLISME 53
15 BERDAT SYLVAIN CC RENNAIS
16 MALLE PATRICE COC FOUGERAIS
17 GOUAULT BENOIT LAVAL CYCLISME 53
18 BOISRAME KEVIN CYCLO CLUB ERNEEN
19 MARIAULT Sane ASPTT RENNES CYCLISME
20 LEGROS KEVINCYCLO CLUB ERNEEN
21 COQUEMONT NICOLAS RL BAZOUGEAISE
22 FERRAND VALENTIN LE MANS SARTHE VELO
23 LE QUEAU GLENN CC ERGUE GABERIC
24 HONORE ALEXIS TEAM SOJASUN CYCL.
25 LE LAY AURELIEN TEAM SOJASUN CYCL.
26 PAVOINE STEPHANE EC PAYS GUICHEN
27 CAILLET BASTIEN CC VITREEN
28 RUET Samuel AG HAYE DU PUITS
29 MORIN Yvan TEAM SUD MANCHE LEUCEMIE
30 LEVALLET Kévin VC AVRANCHES
31 MAUDOUIT OLIVIER ASPTT RENNES CYCLISME
32 PRIOUX OLIVIER VCS LOUVIGNEEN
33 PRENVEILLE LAURENT TEAM SOJASUN CYCL.
34 MOISSERON Pascal UC DU MORTAINAIS
35 BERHAULT Thomas UC DU MORTAINAIS
36 BESNARD ERWAN VCS LOUVIGNEEN
37 VIVIER KEVINN TEAM SOJASUN CYCL.
1 CUEFF Romain US CHATEAUGIRON
2 GUINEBAULT CLOVIS CC LIFFRE
3 GUIBERT KEVIN ASPTT RENNES CYCLISME
4 GILBERT FRANCK CC PLANCOETIN
5 CAMUS Julien TEAM SOJASUN CYCL.
6 COLIN Guillaume COC FOUGERAIS
7 DESCORMIERS LUDOVIC COC FOUGERAIS
8 DROUIN DavidVC DINANNAIS
9 BLIN STEPHANE COC FOUGERAIS
10 LEFEUVRE JOHAN TEAM SPRINT ENERGY
11 BOHUON David JS DOL
12 THERIAU David UC DU MORTAINAIS
13 DAUGEARD Maxime UV NEUBOURG
14 FALIGOT ROMAIN COC FOUGERAIS
15 DAUTAIS JULIEN SC MALESTROIT
16 GAUTIER Patrick VCS LOUVIGNEEN
17 HAMON Bastien UC DU MORTAINAIS
18 AVRIL BERTRAND BOCAGE CYCLISTE MAYENNAIS
19 CELERIER JEAN LUC LAVAL CYCLISME 53
20 LEBOULANGER David UC DU MORTAINAIS
21 DELANOE Armel VC SAINT JAMES
22 ORY Fabrice COC FOUGERES
23 HARDY JEAN LOUIS VCS LOUVIGNEEN
24 DAUGUET CHRISTOPHE CYCLO CLUB ERNEEN
25 LHUISSIER FREDERIC EC MAYENNAISE
26 HAREL PATRICK UC PAYS DE JOSSELIN
27 NEVEU ARNAUD CYCLO CLUB ERNEEN
28 HAMON Thibault UC DU MORTAINAIS
29 CHATEIGNERE FREDERIC OC CYCL.CESSONNAIS
30 SEBIRE Romain VC AVRANCHES
31 CHAUVIN CYRILLE COC FOUGERAIS
32 GARCON LAURENT COC FOUGERAIS
33 BAZILLON STEPHANE TEAM TED DIT AUTISME
34 BEAUSSIER Mickael GO FOUGERES
35 ROYER ClaudeVC LANDELLAIS
36 BERNARD MICHEL EC RENNAISE
37 MORAZIN JEREMY RL BAZOUGEAISE
38 POTTIER KEVIN CYCLO CLUB ERNEEN
39 BERNARD LOIC EC RENNAISE
40 JEHANNIN Daniel VC LANDELLAIS
41 HARDY BENJAMIN RL BAZOUGEAISE
42 VENDERLIN MATTHIEU VC SAINT MALO
43 BRIAND ERIC LEUCEMIE ESPOIR
44 SAUVEE DAVID CC LIFFRE
45 CHEMINANT DOMINIQUE RL BAZOUGEAISE
46 GUERIN Lisa UC ENTRAMMES
47 BORET ERIC LAVAL CYCLISME 53
48 BESNARD THOMAS RL BAZOUGEAISE
49 LERAY Arnaud TEAM RANCE VTT
50 MILET Olivier VC LANDELLAIS
51 RIAND STEPHANE ASPTT RENNES CYCLISME
52 NEUCIN ANTHONY COC FOUGERAIS
53 BAHIER STEPHANE CYCLO CLUB ERNEEN
54 DUDOIT FRANCK COC FOUGERAIS
55 PAIN ALAN GO FOUGERAIS
56 PAILLARD CORENTIN CYCLO CLUB ERNEEN
57 HIRBEC Nicolas VC LANDELLAIS
58 LEMOUSSU Gilbert VC SAINT HILAIRE
59 PELE EMMANUEL COC FOUGERAIS
60 BAZIRE Sébastien TEAM SUD MANCHE LEUCEMIE
61 RACINAIS EMMANUEL CYCLO CLUB ERNEEN
62 NOBLET NICOLAS TEAM SOJASUN CYCL.
63 CUPIF ANTOINE COC FOUGERAIS
64 BOUILLON Stéphane UC DU MORTAINAIS
1 ROCHELLE Pascal TEAM TED DIT AUTISME
2 BIHEU ANTHONY US CHATEAUGIRON
3 MARAIS DAMIEN CC VITREEN
4 GUINEBAULT Sébastien TEAM SUD MANCHE LEUCEMIE
5 MALLE DIDIERCOC FOUGERAIS
6 BLOUIN JACKYASPTT RENNES CYCLISME
7 BERANGER MICHEL AS ROMILLE CYCLISME
8 CHAVOIX JEROME COC FOUGERAIS
9 MELLIER JEROME TEAM TED DIT AUTISME
10 ROUSSEL CHRISTOPHE TEAM TED DIT AUTISME
11 GUERINEL PHILIPPE COC FOUGERAIS
12 BRINDEJONC DIDIER DYNAMIC CLUB QUEDILLAC
13 TOUBLANC GILLES ACCRO CYCLES COTE D`EMERAUDE
14 LEROUVILLOIS Rodrigue AG ORVAL COUTANCES
15 ROLLAND MICHEL TEAM PAYS DE DINAN
16 GUILLARD OLIVIER VC DINARDAIS
17 METAY BERTRAND AS ROMILLE CYCLISME
18 VENDERLIN DIDIER VC PAYS DE LOUDEAC
19 BIOU OLIVIER CC RENNAIS
20 DELAMARCHE DANIEL CYCLO CLUB ERNEEN
21 NEVEU BENOIT TEAM TED DIT AUTISME
22 GARGASSON BERTRAND ASPTT RENNES CYCLISME
23 TIREL THIERRYAS ROMILLE CYCLISME
24 PILARD MAURICE CC VTT PLOUBALAY
25 MORAZIN ALAIN RL BAZOUGEAISE
26 FLAMENC JEAN MARIE EC MAYENNAISE
27 DELENTAIGNE Dany VC SAINT HILAIRE
28 BEATRIX Christophe TEAM TED DIT AUTISME
29 ROLLAND YANNICK AS ROMILLE CYCLISME
30 JOURDAN Thierry VC SAINT HILAIRE
31 GUICHARD JEROME VELO ST GEORGES AVENTURE
32 DUVAL FABRICE OC CYCL.CESSONNAIS
33 HURAULT Gaëtan VC SAINT HILAIRE
34 JUBAN Philippe COC FOUGERAIS
35 TIGEOT KEVIN US CHATEAUGIRON
36 MONNERIE PASCAL BOCAGE CYCLISTE MAYENNAIS
37 HUBERT Sébastien TEAM SOJASUN CYCL.
38 LEROY Gildas CC RENNES
39 SERRAND Daniel TEAM TED DIT AUTISME
40 COURTIGNE PHILIPPE US CHATEAUGIRON
41 CHAUSSONNIERE STEPHANE VC DINANNAIS
42 PRODHOMME Dominique GO FOUGERES
43 CHAPRON BRUNO COC FOUGERAIS
44 ALLAIN PATRICK ROC MALOUIN
45 AGUILLON DAVID CC RENNAIS
46 CHOPIER LUDOVIC VCS LOUVIGNEEN
47 LAHEURTE Frederic VC SAINT HILAIRE
48 DINARD Joël ES MAINTENON PIERRES
49 FOUILLEE DANIEL US VERN CYCLISME
50 PARC SEBASTIEN CYCLO CLUB ERNEEN
51 GAUBERT JEAN YVES AS ROMILLE CYCLISME
52 BODIN SERGE CC VITREEN
53 MOULIN Mickael GO FOUGERES
54 EVEILLARD RENE AS ROMILLE CYCLISME
55 GALLAIS VINCENT COC FOUGERAIS
56 LODE MICKAEL CC LANDIVYSIEN
57 VERGER Patrice VC SULPICIEN
58 VEILLARD CHRISTOPHE TEAM TED DIT AUTISME
59 GARNIER STEPHANE COC FOUGERAIS
60 LEPAUVRE NICOLAS BOCAGE CYCLISTE MAYENNAIS
61 LEMONNIER Jérôme VC LANDELLAIS
62 PITEL PASCAL TEAM PODIOCOM JANZE
63 BOUILLON Thomas VC GRANVILLE
64 LAHAYE CYRIL DYNAMIC CLUB QUEDILLAC
65 LORANDEL Stéphane TEAM TED DIT AUTISME
66 DAVAL Anthony SC BRETONNE
Mentions légales | Designed by diateam | Powered by diasite