1 PAVOINE Thomas TEAM PAYS DE DINAN D1
2 RIAND Stephane ASPTT RENNES CYCLISME D1
3 MINIER Nicolas BREAL BROCELIANDE CYCLISME D1
4 PRIOL Thomas CYCLEBOX D2
5 GOUGEON Anthony A. C. B. B. D1
6 NOUVEL Yoann VC PLELANAIS D1
7 LERAY Arnaud CC VTT PLOUBALAY D1
8 DEFFAINS Jean luc CC ST ONEN D2
9 GICQUEL Bertrand CC VTT PLOUBALAY D1
10 PERQUIS Sylvain AS ROMILLE CYCLISME D1
11 LEVEQUE Arnaud CC PLANCOETIN D1
12 MEAT David VC PAYS DE LOUDEAC D1
13 LAUNAY Manuel PLOUFRAGAN ST CARREUC CYCL. D2
14 DREUX Jeremy MEGA CLUB D2
15 LE GALLOU Ronan TEAM PODIOCOM JANZE D2
16 COUPU Marc DYNAMIC CLUB QUEDILLAC D2
17 RAMARE Fabien CC PLANCOETIN D2
18 FAUCHEUX Jean charles VC DE L`EVRON COETMIEUX D2
19 PERRET Gilles VC PAYS DE GUINGAMP 22 D2
20 LHOMMEAU Thierry CC RENNAIS D1
21 GASTEAU Pierre CC ST ONEN D1
22 PERROT Eric VELO SPORT MILLAUTAIS D2
23 AGUILLON David CC RENNAIS D2
24 HAREL David EC RENNAISE D2
25 CORNILLET Gabriel CC PLANCOETIN D2
26 HEDREUX Marcel EC RENNAISE D2
27 NEUCIN Anthony EC RENNAISE D1
28 CHENARD Mickael CC ST ONEN D1
29 LE CARLUER Pascal VC RENNAIS D2
30 COLOMBEL Christian ASPTT RENNES CYCLISME D2
31 SIMON Maxime MONTFORT VTT D2
32 BERTRAND Regis VS PLOUMAGOAR D2
33 FROMMENTOUX Florian AC ST MALO PHILY D1
34 SANTOS Ruben VC MELESSIEN D2
35 LE VAILLANT Jean yves VS PLOUMAGOAR D2
36 LANOE Clement CC MONCONTOUR D1
37 GUYOT Stephane DYNAMIC CLUB QUEDILLAC D2
38 DUGUE Maxime EC PAYS GUICHEN D2
39 SIMON Loic VC RENNAIS D2
40 BEAUDOT Julien CC PLANCOETIN D1
41 QUEMAR Stephane CC LANGUEUX D1
42 HERVAGAULT Gwendal AC ST MALO PHILY D2
43 COLLET Jean luc TEAM PODIOCOM JANZE D2
44 UDIN Arnaud DYNAMIC CLUB QUEDILLAC D1
45 BARBE Julien MEGA CLUB D2
46 FERRE Philippe VC MEVENNAIS D2
47 BOUILLIS Valentin JS DOLOISE CYCLISME D1
48 BERTINEAU Thomas DYNAMIC CLUB QUEDILLAC D2
49 DEMOY Alexandre USM GAGNY D2
50 GLOTIN Hervé DYNAMIC CLUB QUEDILLAC D2
51 CHEVILLON Theo AS ROMILLE CYCLISME D2
52 MOREL Aurelien VC DINANNAIS D2
53 RICHARD Hugo VC LAILLE VALLONS DE VILAINE D2
54 CHAPEAU Kevin TEAM PODIOCOM JANZE D2
55 COCHENNEC Jean marc VELO SPORT MILLAUTAIS D2
56 PERRET Mikael VC PAYS DE GUINGAMP 22 D1
57 BERNADAC Arthur CYCL SEYSSINET SEYSSINS D2
1 HAROUTEL David LANNION CYCLISME D3
2 ANDRE Ludovic TEAM PODIOCOM JANZE D3
3 DREANO Morgan US VERN CYCLISME D3
4 LEMONNIER Franck ASPTT RENNES CYCLISME D3
5 UDIN Jean yves DYNAMIC CLUB QUEDILLAC D3
6 FONTAINE Jean francois DYNAMIC CLUB QUEDILLAC D3
7 JEGOU Loic VC DE L`EVRON COETMIEUX D3
8 PELLE Georges US VERN CYCLISME D3
9 THOMAS Thierry BREIZH REDER D4
10 LE COZ Frédéric VC DE L`EVRON COETMIEUX D3
11 GAUVEN Patrick UC BRIOCHINE D4
12 GAUTIER Antoine AV THIAIS D3
13 GUILLARD Olivier VC PLURIENNAIS D4
14 ROLLAND Michel TEAM PAYS DE DINAN D3
15 GUIHOT Gilbert VS PAYS DE LAMBALLE D3
16 MEHEUST Pierrick CC RENNAIS D4
17 VENDERLIN Didier VC SAINT MALO D4
18 HUET Gerald LANNION CYCLISME D3
19 ROULIN Denis BREAL BROCELIANDE CYCLISME D3
20 MESNARD Ludovic CC RENNAIS D3
21 PLANTARD Frédéric EC PAYS GUICHEN D3
22 BIGOT Philippe TEAM PODIOCOM JANZE D4
23 QUENOUILLERE Jean pierre VC RENNAIS D4
24 GORTAIS Gwenael EC PAYS GUICHEN D3
25 LE QUERE Frederic VC DE L`EVRON COETMIEUX D3
26 BOIVIN Philippe VC PLURIENNAIS D3
27 PRUNIER Daniel BREIZH REDER D4
28 GONIDEC Patrick VC DE L`EVRON COETMIEUX D3
29 GUESSANT Alain AS ROMILLE CYCLISME D4
30 ROYER Eric LANNION CYCLISME D3
31 BRIAND Michel AS ROMILLE CYCLISME D4
32 CORVAISIER Joel EC PAYS GUICHEN D4
33 FAUCHOUX Pierrick CS LANGOURLA CHANTEPIE D3
34 BERTHELOT Michel TEAM SOJASUN CYCL. D4
35 PELLOIS Christian DYNAMIC CLUB QUEDILLAC D4
36 DEMOY Didier UC BRIOCHINE D4
37 LE BOZEC Jean paul VC RENNAIS D3
38 JUTEL Rene US CHATEAUGIRON D4
39 LECOURSONNAIS Romuald US VERN CYCLISME D3
40 REBILLARD Christophe CC PLANCOETIN D4
41 BOULANGER Anthony ASPTT RENNES CYCLISME D3
42 DENIS Laurent BREAL BROCELIANDE CYCLISME D4
43 BRINDEJONC Didier AS ROMILLE CYCLISME D3
44 EUZENOT Herve TEAM ARCAFILMS D4
45 GAUBERT Jean yves AS ROMILLE CYCLISME D4
46 VILLENEUVE Sebastien TEAM SOJASUN CYCL. D3
47 LE PESSEC Stephane VC PAYS DE LOUDEAC D3
48 DESCHAMPS Gilles CC VTT PLOUBALAY D3
49 MONNIER Ludovic CC LIFFRE D3
50 DUGUE Dominique EC PAYS GUICHEN D4
51 MARTIN Claude US CHATEAUGIRON D4
52 HAMONIC Jean paul CC PLEVEN D4
53 BOURSEUL Yann CC PLANCOETIN D4
Mentions légales | Designed by diateam | Powered by diasite