Cadets
1 KERNEIS Nicolas VS Scaerois
2 ABGRALL Anthony Landivisienne Cycliste
3 SANQUER Nicolas VS Lesneven
4 GAUDU David Landivisienne Cycliste
5 BECAM Pierre Landivisienne Cycliste
6 JACQ Léo VS Lesneven
7 CAPIN Dylan VS Chateaulin
8 PIRIOU Pierre Yves VS Plabennec
9 MAO Gauthier VS Chateaulin
10 MANCHEC Gaetan UCP Morlaix
11 BILLON Jean Francois BIC 2000
12 MAHE Youen UC Guinefort
13 HERVO Gautier VS Drennec
14 GUERNALEC Thibault VS Chateaulin
15 SEVENOU Gurvan Landivisienne Cycliste
16 DESBLES Nicolas BIC 2000
17 CLAIR Hugo UC Guipavas
18 TANGUY Killian BIC 2000
19 LOUEDEC Yoann EC Plestin Pays de Trégor
20 BOILEAU Stéven UCP Morlaix
Pass'Cyclisme
1 HERNOT Sébastien EC Plestin Pays de Trégor
2 JOUANET Yves Marie EC Plestin Pays de Trégor
3 QUERE Maxime Hermine Cycliste du Trégor
4 FLOCH Roger AC Gouesnou
5 GRAS Sébastien Team Côte Granit Rose
6 GOUZOUGUEN Jason Lannion Cyclisme
7 HAROUTEL Daniel Lannion Cyclisme
8 CORBE Yves Francois VS Plabennec
9 LANDOIS Pierre Lannion Cyclisme
10 KERLOUET Vincent Hermine Cycliste du Trégor
11 REMEUR Erwan Team Côte Granit Rose
12 MESSAGER Laurent Landivisienne Cycliste
13 LE GUERN Nicolas EC Plestin Pays de Trégor
14 AVELINE Christophe VS Drennecois
15 LE CAHEREC Arnaud BIC 2000
16 PRIGENT Sébastien EC Plestin Pays de Trégor
17 COATANOAN Tanguy UCL Hennebont
18 ALLAIN David Team Côte Granit Rose
19 KERLOUET Erwan Hermine Cycliste du Trégor
20 PRIGENT Tanguy VC Plouzané
21 CHESNEAU Olivier EC Plestin Pays de Trégor
22 MENGUY Gérard Accro Cyles Côte Emeraude
23 MARTIN Jonathan Hermine Cycliste du Trégor
24 JACQ Daniel Landivisienne Cycliste
25 COLOMBIER Michel CC Moncontour
26 LE BIHAN Yves VS Drennecois
27 BADEL Jean Marie Hermine Cycliste du Trégor
28 FLOCH Jacques Landivisienne Cycliste
29 OLLIVIER Jean Paul UC Carhaix
30 LE MEE Bruno VS Drennecois
31 SEVENOU Hervé Landivisienne Cycliste
32 BLONCE Christophe VS Lesnevien
33 PIERES Stéphane UCP Morlaix
34 PERSONNIC Emmanuel VS Ploumagoar
35 HIMILY David EC Landerneau
36 LE BRAS Nicolas EC Landerneau
37 LE CORRE Lionel All VTT Breizh
38 GOUEZ Bertrand CC des Abers
39 FAVENNEC Eric VC Chateaulinois
40 KERINON Mickael CC Ergue Gaberic
41 BERTHOU Eric EC Landerneau
42 BARS Philippe BIC 2000
43 GUEGUEN Régis Landivisienne Cycliste
44 MORELLEC Sébastien EC Plestin Pays de Trégor
45 GRAS Olivier Team Côte Granit Rose
46 BROUDER Gwendal EC Landerneau
47 KERLEAU Emmanuel EC Plouha Lanvollon
48 PRIGENT Patrick VS Lesnevien
49 GAUDU Bertrand Landivisienne Cycliste
50 JEZEGOU Romain Landivisienne Cycliste
51 SIMON Loic VC Rennais
52 QUEMAR Stéphane UC Briochine
53 LOHEAC Alexandre UC Briochine
54 LE GUEN Laurent EC Plestin Pays de Trégor
Remerciements à Stéphane Boileau
Mentions légales | Designed by diateam | Powered by diasite